Základní škola Satalice

Na naší základní škole dáváme velkou váhu tomu, abychom děti naučili přemýšlet o věcech kolem sebe. Proto jsme školu vybavili nadstandardní technikou např. velkým množstvím interaktivních tabulí, které děti používají již od první třídy. Proto pořádáme

OVERVIEW

This web page skola-satalice.cz currently has an average traffic ranking of zero (the smaller the better). We have evaluated zero pages inside the site skola-satalice.cz and found four websites associating themselves with skola-satalice.cz.

SKOLA-SATALICE.CZ RANKINGS

This web page skola-satalice.cz has seen a variation amounts of traffic for the duration of the year.
Traffic for skola-satalice.cz

Traffic ranking (by month) for skola-satalice.cz

Traffic ranking by day of the week for skola-satalice.cz

Městská část Praha-Satalice

Prohlížeč nepodporuje vložené rámce nebo je nyní nakonfigurován tak, aby je nezobrazoval. Prohlížeč nepodporuje vložené rámce nebo je nyní nakonfigurován tak, aby je nezobrazoval. Prohlížeč nepodporuje vložené rámce nebo je nyní nakonfigurován tak, aby je nezobrazoval. Děkujeme sboru dobrovolných hasičů za pomoc s údržbou Satalic během horkých letních dní. LEDNÍ HOKEJ V LÉTĚ? 22 - 23. VE SPORTAREÁLU SATALICE! Rozpis přistavení VOK kontejnerů září prosinec 2015.

Taneční škola StandardKlub Praha

Kurzy pro mládež a dospělé. Standardní a latinskoamerické tance pro každého! Věnujeme se výuce tance dětí, juniorů, mládeže i dospělých. Prostě všech od dvou do sta let. Těšíme se na viděnou na tanečním parketě! Tančit se naučí každý! V našich tanečních kurzech společenského tance. Se snadno pochopitelnou a zábavnou formou naučíte skvěle tančit! Učíme nejnovější taneční trendy. Výuka probíhá pro malé skupiny do 12 párů. Jedny z nejnižších cen v Praze.

WHAT DOES SKOLA-SATALICE.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of skola-satalice.cz Mobile Screenshot of skola-satalice.cz Tablet Screenshot of skola-satalice.cz

SKOLA-SATALICE.CZ HOST

I discovered that a single page on skola-satalice.cz took one thousand two hundred and three milliseconds to stream. Our crawlers could not find a SSL certificate, so in conclusion we consider skola-satalice.cz not secure.
89.250.246.172

I diagnosed that this website is utilizing the Apache server.

Základní škola Satalice

DESCRIPTION

CONTENT

This web page skola-satalice.cz states the following, "Přejít k hlavnímu obsahu webu." Our analyzers viewed that the website also said " Přejít k obsahu postranního panelu." The Website also said " Provoz školy, organizace školního roku. 1 stupeň rozvrhy, TU. 2 stupeň rozvrhy, TU. Klub mladého diváka, členství, repertoár. Školní řád, klasifikační řád. Přejeme všem žákům krásné, pohodové prázdniny a budeme se těšit na setkání v úterý 1." The website's header had Základní škola as the most important search term. It is followed by škola-satalice, satalice, and výuka which isn't as highly ranked as Základní škola. The next words they used was družina. výtvarná dílna was included but might not be viewed by web engines.

SUBSEQUENT WEBSITES

Základná škola Sekule

júna 2014 sa uskutočnili v priestoroch Základnej školy Sekule a v kultúrnom dome Sekule podujatia pri príležitosti 30. Osláv sa zúčastnili okrem zamestnancov školy aj pozvaní hostia a bývalí zamestnanci školy. Sekule 119, 908 80.

Základná škola Sekule

Skola-servis.cz

Šatní skříň kovová dvouoddílová BAS EXTRA. Vždy se Vám budeme snažit udělat tu nejlepší cenovou nabídku, přesně na míru, dle vašich potřeb a požadavků. Poskytujeme slevy dle výše objednávky, umíme dodat produkty i od jiných výrobců! Jsme přímým zaměstnavatelem osob se zdravotním postižením, takže Vám můžeme poskytnout tzv.

Škola stranih jezika - Šimunić, Varaždin Početna

Škola stranih jezika - Šimunić, Varaždin. Mi smo privatna škola osnovana 1991. Odrasli polaznici stječu javnu svjedodžbu. S pravom upisa u e-radnu knjižicu. Za kontinuiranu dugogodišnju suradnju Cambridge ispita. A1,A2,B1,B2,C1,C2.

ZŠ praktická a ZŠ speciální Zlín a Speciálně pedagogické centrum

Koordinátor péče o děti s autismem. 27 května - Turnaj speciálních škol ve florbalu. 27 května - Turnaj speciálních škol ve florbalu. 27 května - Turnaj speciálních škol ve florbalu. 27 května - Turnaj speciálních škol ve florbalu. 27 května - Turnaj speciálních škol ve florbalu. 27 května - Turnaj speciálních škol ve florbalu. 27 května - Turnaj speciálních škol ve florbalu. 27 května - Turnaj speciálních škol ve florbalu. 27 května - Turnaj speciálních škol ve florbalu.